A.K T*RKLERİ

there_is_a_hope

there_is_a_hope

Iron
OLUM ŞU ORTADOĞUNUN G.T DELİĞİ OLAN ÜLKENİN LOOKMAXER'I DA MI OTİSTİK SUBHUMAN OLUR YA ? 1 TANE İŞE YARAR POSTUNUZ YOK HALA SİVİLCEDEN MINOXILDEN BAHSEDİYOSUNUZ LEFORT OLAN BIMAX OLAN YOK MU LAN EN AZINDAN RİNOPLASTİ OLAN FALAN DA MI YOK KIZILAY YAPIYOR A.K...BOŞ BOŞ POSTLAR ATMAYIN A.KODUKLARIM ÜLKEDE CERRAH BULAMIYORUM ZATEN HEPSİ FILLERLARLA UCUBELERİ COPE'LAYIP YOLLUYOR.AMELİYAT YAPMIŞ YA DA YAPACAK OLAN YOK MU DOKTOR LAZIM PLASTİKÇİLERİN YARISINI GEZDİM HEPSİ CAHİL T*RK OLDUGUNDAN ÇÖZÜM BULAMADIM.ÇENE CERRAHLARI DAHA DA VAHİM.YOK Kİ İMKAN İTALYA'YA İSPANYA'YA HİNDİSTAN'A GİDELİM A*K EN BABA BÜTÇE 200K T*RK LİRASI ONUDA BİRİKTİRENE KADAR İMANIM GEVREDİ

• +1
  • JFL
Reactions: kebab, Deleted member 52601, ALP and 2 others
OLUM ŞU ORTADOĞUNUN G.T DELİĞİ OLAN ÜLKENİN LOOKMAXER'I DA MI OTİSTİK SUBHUMAN OLUR YA ? 1 TANE İŞE YARAR POSTUNUZ YOK HALA SİVİLCEDEN MINOXILDEN BAHSEDİYOSUNUZ LEFORT OLAN BIMAX OLAN YOK MU LAN EN AZINDAN RİNOPLASTİ OLAN FALAN DA MI YOK KIZILAY YAPIYOR A.K...BOŞ BOŞ POSTLAR ATMAYIN A.KODUKLARIM ÜLKEDE CERRAH BULAMIYORUM ZATEN HEPSİ FILLERLARLA UCUBELERİ COPE'LAYIP YOLLUYOR.AMELİYAT YAPMIŞ YA DA YAPACAK OLAN YOK MU DOKTOR LAZIM PLASTİKÇİLERİN YARISINI GEZDİM HEPSİ CAHİL T*RK OLDUGUNDAN ÇÖZÜM BULAMADIM.ÇENE CERRAHLARI DAHA DA VAHİM.YOK Kİ İMKAN İTALYA'YA İSPANYA'YA HİNDİSTAN'A GİDELİM A*K EN BABA BÜTÇE 200K T*RK LİRASI ONUDA BİRİKTİRENE KADAR İMANIM GEVREDİ
Lan mk çocu kendi mansubu olduğun ülkeye söverek eline ne geçecek, anca kendini aşağılık kompleksine sokuyosun.

Lefort tamamıyla cope, gerçekten recessed değilsen kimse sana lefort yapmaz, yaparsa da bir sikime yaramaz ve doktora götünü bedavaya siktirmiş olursun.

Fillerlar cope değil hatta en iyi dokunuşlar implantlar ve fillerlardır ama yapmasını bilen doktor iyi yapar tabi ki.

Bimax da normal forumda dolu yaptıranlar ama o da lefortlar gibi gerçekten true candidate olman gereken, recessedlara yapılan bir şey. sor öğren.

Language subforumların hepsi böyle offtopic boş muhabbet dönen yerler, beğenmiyosan leave

Last edited:
  • +1
  • JFL
Reactions: turkmaxxer, kebab, gietol and 3 others
Lan mk çocu kendi mansubu olduğun ülkeye söverek eline ne geçecek, anca kendini aşağılık kompleksine sokuyosun.

Lefort tamamıyla cope, gerçekten recessed değilsen kimse sana lefort yapmaz, yaparsa da bir sikime yaramaz ve doktora götünü bedavaya siktirmiş olursun.

Fillerlar cope değil hatta en iyi dokunuşlar implantlar ve fillerlardır ama yapmasını bilen doktor iyi yapar tabi ki.

Bimax da normal forumda dolu yaptıranlar ama o da lefortlar gibi gerçekten türü candidate olman gereken, recessedlara yapılan bir şey. sor öğren.

Language subforumların hepsi böyle offtopic boş muhabbet dönen yerler, beğenmiyosan leave
BEN T*RK DOKTOR BULAMADIM NORMAL FORUMDA GAVURLAR VAR T*RK BULAMIYORUM BURDA BİRBİRİNİZİN TİPİNE SÖVECEĞİNİZE SURGEON ÖNERİN ACİLİNDEN SERİ AYRICA T*RK OLUNCA OTOMATİKMEN SUBHUMAN OLUYON OK

BEN T*RK DOKTOR BULAMADIM NORMAL FORUMDA GAVURLAR VAR T*RK BULAMIYORUM BURDA BİRBİRİNİZİN TİPİNE SÖVECEĞİNİZE SURGEON ÖNERİN ACİLİNDEN SERİ AYRICA T*RK OLUNCA OTOMATİKMEN SUBHUMAN OLUYON OK
Git önce karnını doyuracak kadar para bul mk. 200 bin TL ile bir araba bilene alamıyorsun, nasıl yüzünü gerçekten güzelleştirebilecek bir ameliyat yapabilmeyi planlıyorsun. İyi rinocular bilene 150 bin civarı olmuş.

• +1
Reactions: Atsiz
Bir sikim anlamayıp, infra globberal notchu yok ederek, sahte hokka burun yapan iğrenç doktorlara gidersen daha ucuza yaparsın tabi ki

Git önce karnını doyuracak kadar para bul mk. 200 bin TL ile bir araba bilene alamıyorsun, nasıl yüzünü gerçekten güzelleştirebilecek bir ameliyat yapabilmeyi planlıyorsun. İyi rinocular bilene 150 bin civarı olmuş.
arz talepten dolayı rinolar fazla pahalı sana güya en taşaklı doktor isimleri vereyim git bimax fiyatlarını sor 100k civarı hepsi ayrıca ben rino oldum zaten burdaki t*rkler kaşlarını bile almıyodur a.k :DDD

Ameliyat olmana rağmen hala burdaysan its over. Çoğu mallar, götünü kaldıramayan obezler oldukları için burda takılıyorlar

Bir sikim anlamayıp, infra globberal notchu yok ederek, sahte hokka burun yapan iğrenç doktorlara gidersen daha ucuza yaparsın tabi ki
OLM COPE'NİN ALLAHINI YAPIYOSUNUZ YA.İCRAAT 0 AMK ÇÜRÜYÜN YARRAMI YİYİN

• JFL
Reactions: AlainDelonFan
Ameliyat olmana rağmen hala burdaysan its over. Çoğu mallar, götünü kaldıramayan obezler oldukları için burda takılıyorlar
RİNO OLDUM YETERLİ GELMEDİ COGUNUZU MOGLARIM ZATEN AMACIM AT LEAST CHADLITE OLMAK ÇENEM GERİDE BİLE DEĞİL İMPLANT YAPACAK DOKTOR ARIYORUM

RİNO OLDUM YETERLİ GELMEDİ COGUNUZU MOGLARIM ZATEN AMACIM AT LEAST CHADLITE OLMAK ÇENEM GERİDE BİLE DEĞİL İMPLANT YAPACAK DOKTOR ARIYORUM
Ya Allah aşkına at rateleyelim. Forumda çoğu kişiyi gördüm, söyleyeyim sana mogluyor musun diye. Dürüst olmayanın anasını sikim

Looksmaxedturk, 2025 chad bir de sen mog battle yapın. Forumun en iyileri ile kapış

Ya Allah aşkına at rateleyelim. Forumda çoğu kişiyi gördüm, söyleyeyim sana mogluyor musun diye. Dürüst olmayanın anasını sikim
@there_is_a_hope harbi lan at foto ben de merak ettim

Celal çandırlı var güzel cerrah olarak bu arada bı yarragimi moglayamazsin bu kadar ameliyata ihtiyacin varsa

• +1
Reactions: Abhorrence
siktir git çalış para bul öyle gel amin düdüğü senin maymun suratını insana çevirecek doktor yoktur zaten

nerde yaşadığına bağlı olarak istanbul’da yaşayıp adam akıllı doktor bulamıyorsan sen malsın amına koyim eline o kadar para geçsede kumar oynayıp kaybedecek zekaya sahipsin burda senin gibi biri daha vardı ameliyat parasıyla kumar oynayıp batmıştı

Bahsi gecen otistik kendisi farkinda degil

Capslock kapa aq delisi

hepinizin bacısını s.kerek ascend olayım coper ezik huur evlatları

Senin gibi baştan yaratılmaya ihtiyacım olmadığı için minoxille sivilceyle falan ilgileniyom kanka :D

ulan öküz türkiyeli ay sonunu zar zor getiren anadolu çocuğu nasıl bimax yaptırtsın kendine gel

• JFL
Reactions: Detective and 2025 chad candidate
ne ameliyati dusunuyosun yardimci olabilirim. ayriyeten filler yapma.

Humiliate your own race even more, maybe your European friends will like you

• +1
Reactions: Angutoid
Humiliate your own race even more, maybe your European friends will like you
fuck them too.i dont have any friends and dont care if any male autistic retard likes me turk or not turk.just saying turks are more retarded and i cant find any decent surgeon in my country.

Last edited:
ameliyat parasına motor aldım darktriadmaxxing yapıyorum pişman değilim

• Love it
  • +1
Reactions: 2025 chad candidate, szolliontaraelis and StuntmanMike
200kya git 20 tane keci 50 tane tavuk al ustunede kumar oyna aminakodumun vizyonsuz pici. Hayatin boyunca gotune margarin sokmussun tabi suratinda kemik olmaz.

Bir de motoru kaça aldın

ameliyat cope genetik lazım eşşek herif

Bimax da normal forumda dolu yaptıranlar ama o da lefortlar gibi gerçekten true candidate olman gereken, recessedlara yapılan bir şey. sor öğren.

sil adam haklı

Users who are viewing this thread

Back