blackpillden ümidi kesmeye başladım

L

looksmaxxerrr

Iron
fikirler?

• +1
Reactions: enayispotify_34
black pill ne konuda ümit veriyordu da kesmeye başladın? black pill'in önerdiği bir çıkış yolu mu var amk?

• JFL
  • +1
Reactions: beypazarisoda0, elemanzelvadre and dogida
black pill ne konuda ümit veriyordu da kesmeye başladın? black pill'in önerdiği bir çıkış yolu mu var amk?
blackpill derken bahsettiği şey looksmax sanırım

• +1
  • JFL
Reactions: enayispotify_34, beypazarisoda0 and looksmaxxerrr
daha geçen chadliteyim rateniz umrumda değil falan demiyo muydun luksmeksır:forcedsmile:

• JFL
  • +1
Reactions: Detective and enayispotify_34
  • +1
  • Hmm...
Reactions: enayispotify_34 and elemanzelvadre
  • +1
Reactions: enayispotify_34 and elemanzelvadre
blackpill derken bahsettiği şey looksmax sanırım
black pill'in ileri sürdüğü şeyin doğru olduğunu düşünmekle black pill'i almış olmak farklı şeyler. bu arkadaş black pill'i almış. black pill almış birisini looksmaxxing de kurtaramaz. ortalamanın altı bir dış görünüşe veya boya sahiptir çünkü.

black pill'in önerdiği tek şey: eğer ortalama altı tip veya boydan birine sahipsen kadınlardan uzak dur. onlarla flört falan etmeye çalışma. çünkü %99 ret yiyeceksin hatta belki alay konusu olacaksın. bu da daha fazla canının yanmasına sebep olacak.

• +1
Reactions: Angaracel
black pill'in önerdiği tek şey: eğer ortalama altı tip veya boydan birine sahipsen kadınlardan uzak dur. onlarla flört falan etmeye çalışma. çünkü %99 ret yiyeceksin hatta belki alay konusu olacaksın. bu da daha fazla canının yanmasına sebep olacak.
looksmaxla karıştırdım sorry

looksmaxla karıştırdım sorry
millet insta ve tiktokta görünce gaza gelip looksmax'ı kolay bir sey sanıyor da,genetik altyapın yoksa bir boka yaramaz özellikle hardmaxlamıyorsan.

millet insta ve tiktokta görünce gaza gelip looksmax'ı kolay bir sey sanıyor da,genetik altyapın yoksa bir boka yaramaz özellikle hardmaxlamıyorsan.
o anlamda kullanmadım.türkiyede face çok da önemli değil bence

• +1
Ulan iki üç maymun suratlı sürtüğün yok 190 altı yazmasın yok 180 altı erkek değildir tiktoklarını izleyip buraya domalıyonuz

Burada blackpilli inkar etmiyorum ama en önemlisi para niye diyorsan bu ülkede artık kendini kandırmak da paralı Zengin incel arkadaşlarım mutlu fakir sevgilisi olan arkadaşlarım ya intihar ediyor ya da kafayı yedi Hem fakir hem incel arkadaşlarla geçmiş olsun diyorum
Zengin tipsiz adam eskorta gider, zengin arkadaşlarla takılır, motor scooter falan alır piyasa yapar, bardan karı avlar, dövme piercing ile kahpe kovalar parfümünü aksesuarını takar softmax hardmax yapar boyunu uzatır Smplik yapar piyango vurur yatırım yapar oofy doofy sağlam bi karı çeker Şimdi burada çok paralı erkek hikayesi anlatırım da gerek yok O kadar çok otistik chad gördüm ki rahatlıkla diyebilirim paran yoksa sana incellik de haram

• JFL
  • +1
Reactions: enayispotify_34 and HTN_Mentalcel
Burada blackpilli inkar etmiyorum ama en önemlisi para niye diyorsan bu ülkede artık kendini kandırmak da paralı Zengin incel arkadaşlarım mutlu fakir sevgilisi olan arkadaşlarım ya intihar ediyor ya da kafayı yedi Hem fakir hem incel arkadaşlarla geçmiş olsun diyorum
Zengin tipsiz adam eskorta gider, zengin arkadaşlarla takılır, motor scooter falan alır piyasa yapar, bardan karı avlar, dövme piercing ile kahpe kovalar parfümünü aksesuarını takar softmax hardmax yapar boyunu uzatır Smplik yapar piyango vurur yatırım yapar oofy doofy sağlam bi karı çeker Şimdi burada çok paralı erkek hikayesi anlatırım da gerek yok O kadar çok otistik chad gördüm ki rahatlıkla diyebilirim paran yoksa sana incellik de haram
nice pfp:lul:

• +1
Haklisin amk vallahi,bir tane daha looksmin'deki bir cocuk vardi oda hersey para diyordu,onu yad ettin bir an