Chad olarak doğmak refahı da beraberinde getirir

travisbickle

travisbickle

Iron
1.9 boyunda ultra yakışıklı ve iyi fizikli bir erkek olarak doğduysan gider oyuncu, manken vs. olursun. Ne aç kalırsın ne karısız. Bu dünyada cenneti yaşarsın.

• +1
Reactions: elemanzelvadre
1.9 chad olmanında zorlukları var

Water

• +1
Reactions: i_love_roosters and enayispotify_34
PUAHAHAHAHASJKKASDKASDKKQWEKKASDKADSKLKASDKASDASDLŞLÖQEWÖQWEASDLASDKLADSKQWELKQWEKLŞASDLŞASDLŞASLDŞLASDLKLQWEEQW
ben de aynı bu sekil güldüm,adam öyle bir cope yapmis ki. +185 chad olmanın ne gibi bir zorluğu olabilir amk.
çok kızla konuşmaktan dolayı çene kaslarının yorulması?sürekli duşa girmekten su faturasının fazla gelmesi?

Last edited:
1.9 chad olmanında zorlukları var
evet kanka mesela bacağın uzun olduğu için bi yolculuk yaparken bacağın koltuğa sığmıyor çok zorluğu var ideal boy 1.75 toni montana

• +1
evet kanka mesela bacağın uzun olduğu için bi yolculuk yaparken bacağın koltuğa sığmıyor çok zorluğu var ideal boy 1.75 toni montana
tişort bulmakda zorlanıyor allah yaşatmasın iyki 1.9 chad değilim direk intiharı basardım allahdan 167 mtnyim

• +1
Reactions: enayispotify_34
tişort bulmakda zorlanıyor allah yaşatmasın iyki 1.9 chad değilim direk intiharı basardım allahdan 167 mtnyim
kanka mesela dışarı çıkarken üstüne başına bakıp güzel kombin yapayım yok saçımı yapayım derdi yok çirkinsen tisort esofman go aq .D chad olmak zor harbi

• +1
Tassak mi geciyosun amk valla yeter da

kanka mesela dışarı çıkarken üstüne başına bakıp güzel kombin yapayım yok saçımı yapayım derdi yok çirkinsen tisort esofman go aq .D chad olmak zor harbi
Ayip ettin amk

Senin derdini tasani ayri sikim

Chad doğmak için belirli bir refahın zaten mevcut olması gerekiyor. Fiziksel olarak chad doğan birisi bile çevresel faktörlerden dolayı normie’ya dönüşebilir.

• +1
Reactions: turkfuturechad and onthewaytochadlite
Chad doğmak için belirli bir refahın zaten mevcut olması gerekiyor. Fiziksel olarak chad doğan birisi bile çevresel faktörlerden dolayı normie’ya dönüşebilir.
Dediğinde gerçekten haklısın. Tanıdığım birisi var 19 yaşında 182 Chadlite. Yaşam şartlarından dolayı çocuğun hayatı evden sanayiye sanayiden eve. Sosyal hayat 0 yaşadığı şehirde küçük ve cahiliyet dolu. Şimdi bu adam Chadlite ama hayatını orda burda 2 kuruşa çalışarak harcıyor ve işin üzücü tarafı bunun farkında değil.

• +1
@i_love_roosters translate

• +1
Reactions: i_love_roosters
1715454910153

chadsen plakları bile kapanmıyor
Kütle koymak zor oluyo abi :feelsuhh:

• +1
Reactions: i_love_roosters
bende gymcelledim 8 ay inşallah boy gitmemiştir alalhım sen beni koru bişey yap
Eleman özele gelsene boy ascendi hakkinda birsey attim ben tabanlikla sen hgh ile ascend

Ayrica 50k para biriktirdim burun estetiği olacağım parayla motor alıp elit keko tarzımla darktriadmaxxing yapicam nasi

HGH+Aromasin+100d protein+vitaminleri tam al+Yüzme yap baban 178'miş umduğum kadarıyla daha 16 yaşındasın dayıların uzunsa ki inşallah uzundur 16-17 arası growth spurt yaşarsın aha sana lifefuel

Burdakiler kimliğimi bilmeseydi keşke neyse keşke gymcellemeseydim omuzlar falan geniş,vücudum kıyafetlere tam oturuyor,zargana yada göbekli değilim,ama uzun boylu olmayınca üçgen peynir oluyorsun maalesef,o değilde o kadar spor yaptım boyum uzamadı aq full frameye gitti.hiç spor yapmayan arkadaşlarım 16-17 yaşında growth spurt attılar,bende frameyi genişletip bu frame ile kaldım,genetic is always matter.

ilaç yoksa 1cm boost bile alabilirsin imo
O değilde 16 yaşından beri uzamıyorum en son 18'in başında çektirdim ve doktorlara sordum açık dediler bir gariplik var bu işin içinde,keşke amına kodumun subforumu kimliğimi bilmese @Angutoid allah evine ateşler salsın amına kodumun ecnebisi Allahın ahı üstüne olsun

• +1
  • JFL
Reactions: StuntmanMike and beypazarisoda0
bunu yazan çocuğun mtn+ olma ihtimali yok gymcel
O değilde nasıl oluyor amk high ltn/low mtn bir arkadaşım var 192 boyunda body yapmaya yeni başladı çocuğun nude arşivi var,tip aynı süt oğlanlarına benziyor,birde eğik geziyor kardeşim,var bu işin içinde bir bokluk

O değilde 16 yaşından beri uzamıyorum en son 18'in başında çektirdim ve doktorlara sordum açık dediler bir gariplik var bu işin içinde,keşke amına kodumun subforumu kimliğimi bilmese @Angutoid allah evine ateşler salsın amına kodumun ecnebisi Allahın ahı üstüne olsun
el bileğinden mi baktılar

Evet kankam
benimde el bileğinden bakmışlardı 16 yaşında açık demişlerdi ama 1 nanometre bile uzamadım. Muhtemelen önemli olan bacaktaki growth plate'e bakmak

benimde el bileğinden bakmışlardı 16 yaşında açık demişlerdi ama 1 nanometre bile uzamadım. Muhtemelen önemli olan bacaktaki growth plate'e bakmak
Özele bakarmısın

Bacaktan ümidi keselim,soles'la copeliyalim over

Boyun kaç ki

• +1
Dediğinde gerçekten haklısın. Tanıdığım birisi var 19 yaşında 182 Chadlite. Yaşam şartlarından dolayı çocuğun hayatı evden sanayiye sanayiden eve. Sosyal hayat 0 yaşadığı şehirde küçük ve cahiliyet dolu. Şimdi bu adam Chadlite ama hayatını orda burda 2 kuruşa çalışarak harcıyor ve işin üzücü tarafı bunun farkında değil.
hiç uyandırma dokunma rakip eliyoruz ne güzel gebersin

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Genetik sınıra ulaşınca hormonları megadozlamadan uzanmıyor sınırına gelmişsindir belki

• +1
  • +1
sabah 184.5

3 günlük su orucu anti-gymcel aq

ergenliğin sonlarına doğru megadose yapmak hiç worth değil yapacaksan ergenliğin başında veya ortasında olmalı
mid pubertynin sonlarındayım deniyorum bişeyler artış var

• +1
Dedigim gibi, ayrica genetik faktorler de cevreden etkilenebiliyor surec icersinde. Anne baba belirli bir refaha sahip degilse cocuk yine chad olarak dogamiyor.

• +1