Delirmenin eşiğindeyim

travisbickle

travisbickle

Iron
Nasıl bu kadar sakin kalabildiğinizi anlamıyorum. Her şeyden habersiz, seçmediğiniz, seçme şansınız olsa kesinlikle seçmeyeceğiniz rezil bir genetiğin mirasçısı olarak bu dünyaya gözlerinizi açtınız. Belki çoğunuz 20 yaşından büyüksünüz ve hayatınızda bir kere bile bir kızın elini tutamadınız. Çünkü insana benzemiyorsunuz. Kısa olmasanız bile ya aşırı çirkinsiniz ya da hem aşırı çirkin olup hem de kısasınız. İnsanların arasında yürürken size dönüp dönüp bakılıyor. Hepsinin yüzünde aynı ifade, dehşete düşmüş gibiler. Çünkü dikkat çekici derecede çirkinsiniz. Üstelik sadece tipinizle değil skinny fat vücudunuzla da çirkinsiniz. Görünüşünüzün kabul edilebilir bir tarafı yok. Hepsinden daha da acı olanı ise henüz yirmilerinizin başındasınız. Metroda, tramvayda sırf sizden daha şanslı olduğu için iyi görünen ve sevgilileriyle yan yana gülerek yolculuk yapan yaşıtlarınızı görüyorsunuz. İçinizi uğradığınız haksızlığı kabullenemeyişinizin getirdiği öfke ve hüzün kaplıyor. Elinizden bir şey gelmiyor ve gelmeyecek de. Öylece tükenip giderken tek yaptığımız şanslı olanların hayatını izlemek. Asıl npc olanlar biz çirkinleriz. Güzellik ve nimetlerle dolu bu hayatı sadece izlemeye gelmişiz. Sefasını ise güzel olanlar sürüyor.

Çirkinsen kekomaxxx yap amk

• +1
Reactions: Abhorrence
kes sikmiim graycel

siz değil misiniz olm? değilseniz burada işiniz ne. hepimiz aynı yolun yolcusuyuz

alışırsın bilader
bir yerden sonra siklemeyi bırakıyorsun

alışırsın bilader
bir yerden sonra siklemeyi bırakıyorsun
yok bırakılmıyor. çünkü benim tipim her açıdan farklı görünüyor. bazı açılardan 8/10'um abartısız. o yüzden sürekli olarak "ulan acaba giderim var da ben mi kendime haksızlık ediyorum?" ile "yok lan tipsizim ben" arasında gidip geliyorum. direkt çirkin olmaktan daha kötü bir şey bu. çene hatlarım belirgin mesela ama açı değişince onun da bir önemi kalmıyor

yok bırakılmıyor. çünkü benim tipim her açıdan farklı görünüyor. bazı açılardan 8/10'um abartısız. o yüzden sürekli olarak "ulan acaba giderim var da ben mi kendime haksızlık ediyorum?" ile "yok lan tipsizim ben" arasında gidip geliyorum. direkt çirkin olmaktan daha kötü bir şey bu. çene hatlarım belirgin mesela ama açı değişince onun da bir önemi kalmıyor
Hem turkincel forumu yalnizerkeklere ceviriyon forumu
Hem de yok şu acidan 8/10 um zart zurt diye copeluyon
Karar ver ne boksun

• JFL
  • +1
Reactions: StuntmanMike and Abhorrence
Karar ver ne boksun
bir bilsem.

ayrıca niye bu kadar agresif davranıyorsunuz kardeşim, bu nasıl incel dayanışması?

"confidence is the key" işte amk trucel değilsen güzel bi sosyal hayatla güzel bi dating hayatı yaşayabilirsin ama evde oturup ehe diğer insanlar çok şanslı ehe diye konuşmaya devam edersen ne bir kız arkadaş bulabileceksin ne de mutlu olabileceksin. Relax ol olm az git sosyalleş (büyük ihtimal sosyal anksiyeten var yazdıklarından anladığım kadarıyla ama yenilmeyecek bişey değil inan sadece dene istersen başka ilçeye git dene ama dene yani) bi de datingde çok önemli faktör looksmatch görünüş dışında hiper çarpıcı bi özelliğin yoksa ya kendinden çok az üstü ya çok az altı ya da senin ayarında biri seç. mesela mtnsin çıktığın kız low mtb mtb high mtb ya da en fazla şanslıysan low htb olsun. umarım anlatabilmişimdir özgüven önemli, bu foruma gelip böyle şöyle ağlaman sadece seni daha çok üzecek

• +1
Reactions: travisbickle
Karar ver ne boksun
bu tiktoktan gelen yarraklarım hep değişik hep delusional oluyor

• +1
Reactions: Angutoid
bu tiktoktan gelen yarraklarım hep değişik hep delusional oluyor
ne tiktoktan gelmesi amk? yüklü bile değil telefonumda. forumdan uzun zamandır haberim vardı, takip ediyordum. hesap açmaya yeni karar verdim.

"confidence is the key" işte amk trucel değilsen güzel bi sosyal hayatla güzel bi dating hayatı yaşayabilirsin ama evde oturup ehe diğer insanlar çok şanslı ehe diye konuşmaya devam edersen ne bir kız arkadaş bulabileceksin ne de mutlu olabileceksin. Relax ol olm az git sosyalleş (büyük ihtimal sosyal anksiyeten var yazdıklarından anladığım kadarıyla ama yenilmeyecek bişey değil inan sadece dene istersen başka ilçeye git dene ama dene yani) bi de datingde çok önemli faktör looksmatch görünüş dışında hiper çarpıcı bi özelliğin yoksa ya kendinden çok az üstü ya çok az altı ya da senin ayarında biri seç. mesela mtnsin çıktığın kız low mtb mtb high mtb ya da en fazla şanslıysan low htb olsun. umarım anlatabilmişimdir özgüven önemli, bu foruma gelip böyle şöyle ağlaman sadece seni daha çok üzecek
eyvallah usta. ama ben hem trucel hem de mentalcel olduğumu düşünüyorum. psikolojik açıdan da pek iç açıcı bir durumda değilim.

eyvallah usta. ama ben hem trucel hem de mentalcel olduğumu düşünüyorum. psikolojik açıdan da pek iç açıcı bir durumda değilim.
istersen özelden at rateleyim

kardesim seni üzmek istemem ama uzun ve yakışıklıyım

O kadar haklısın ki ama daha fazla düşünmeye gerek yok bunun sebebi binlerce yıl süregelmiş olan görücü usulü ve istenmeyen evlilikler. Kadının hipergamisi kısıtlanmasaydı ve en iyi genlere sahip olan erkekler ile çiftleşseydi şuan çoğu toplum daha homojen ve iyi genlere sahip bir görünüm elde edecekti.

• JFL
Reactions: Atsiz
O kadar haklısın ki ama daha fazla düşünmeye gerek yok bunun sebebi binlerce yıl süregelmiş olan görücü usulü ve istenmeyen evlilikler. Kadının hipergamisi kısıtlanmasaydı ve en iyi genlere sahip olan erkekler ile çiftleşseydi şuan çoğu toplum daha homojen ve iyi genlere sahip bir görünüm elde edecekti.
yok amk bu diyarlardaki genlerde hayır yok zaten
subhuman genler anne tarafından da geçer

siz değil misiniz olm? değilseniz burada işiniz ne. hepimiz aynı yolun yolcusuyuz
burada olmamizin sebebi sitenin adindan da anlasilacagi uzere looksmax yapmaya calismak,

kendi adima konusursam incel falan degilim sadece cok guzel kizlarla birliktelik yasamak istiyorum bunun elde edebilmek icin de bu sitede takiliyorum. (+ mentali duzeltmeye calisiyorum )

• +1
Reactions: Deleted member 59424 and skorzeny
burada olmamizin sebebi sitenin adindan da anlasilacagi uzere looksmax yapmaya calismak,

kendi adima konusursam incel falan degilim sadece cok guzel kizlarla birliktelik yasamak istiyorum bunun elde edebilmek icin de bu sitede takiliyorum. (+ mentali duzeltmeye calisiyorum )
ellerine sağlık kardeşim aynı bu görüşteyim bende incel falan değilim göründüğü üzere burası Looksmax forumu güzel tavsiyeler ve bilgi içerikli kaynaklar var burada bu konu üzerin de.

• +1
Reactions: NPC