Tr ye göre rateler misiniz ?

Heatmiser

Heatmiser

Iron
Fotoları dm den atıcam

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
yok mu başka rateleyecek amına kodumun yerinde

yok mu başka rateleyecek amına kodumun yerinde
imgurdan at direkt buraya silersin sonra ya da yaz bana fazla iyi rateleyemem klasik bir insan olarak ratelerim

Mtn

• +1
Reactions: looksmaxxerrr and claustral04
Boy 186 kilo 75 bu arada unutmuşum yazmayı amk

Megamind from the slums of Yozgat

• JFL
Reactions: Angutoid and berserker
DH de takıldın mı hiç tip tanıdık geldi.
Saçlar gidiyor ama boy iyi

DH de takıldın mı hiç tip tanıdık geldi.
Saçlar gidiyor ama boy iyi
2 tane post atmıştım biri fiziğimi biri de 16 yaşımdaki rezil halimi xd saçlar için finasa başlicam mecbur :/

kafa anotomine göre saç kestirmeni öneriyorum alın açık kalıyor saç çizginde geride olunca iyice kötü duruyor birde gözünün üstünde sağ kısımda bi basıklık var güzel bir saç kesimi ile onlarda hallolur. Jawlinen güzel ama hafiften hallow cheeks fena durmaz. gözlerinde çok tembel duruyor göz altı morluğun var göz egzersizleride yapabilirsin gördüklerim bunlar onun dışında gayet yakışıklısın kardeşim

• +1
Reactions: Heatmiser

Attım buraya

Artıların:
Badem göz şekli
Pozitif göz eğrisi
iyi kaşlar
İyi dolgun dudaklar
Çene iyi
Jawline fena değil

Eksilerin:
azda olsa asimetri var.
Aşşırı büyük alın
Aşşırı büyük burun
Aşşırı uzun midface
Yüzünün enine karşı uzunluk orano çok kötü
Low set cheek-bone
Yukarıdaki son üç hata Kafan yukarıya doğru gittikçe daha büyük görünmesine sebep oluyor buda mantar kafa gibi gözüküyor

Final rating olarak ise Muhtemelen 4/10 low tier normie olursun.

Evet beyler ben kaçıyorum saç dökülmesi için çare ararken burayı buldum ve 4-5 gün geçirmem yetti burda. Benden size mükemmel bir tavsiye bu forumdan siktir olun gidin. Yakışıklıysanızda , değilsenizde ,boyunuz uzunsada , kısaysada burda fazla vakit geçirmek iyi değil benden söylemesi. Güzellik algınızı , perspektifinizi insanları algılayış biçiminizi siker atar. Burda takılan çoğu kişi 15-20 yaş arasında anladığım kadarıyla değiştirebileceğiniz şeyler için mücadele edin değiştiremediklerinizi kabul edin etmezseniz hayat size sike sike kabul ettirir yada ilerde benlik algınızı kaybedip klinik vaka sahibi olursunuz kendinize iyi bakın optum.

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr and Lixen
Evet beyler ben kaçıyorum saç dökülmesi için çare ararken burayı buldum ve 4-5 gün geçirmem yetti burda. Benden size mükemmel bir tavsiye bu forumdan siktir olun gidin. Yakışıklıysanızda , değilsenizde ,boyunuz uzunsada , kısaysada burda fazla vakit geçirmek iyi değil benden söylemesi. Güzellik algınızı , perspektifinizi insanları algılayış biçiminizi siker atar. Burda takılan çoğu kişi 15-20 yaş arasında anladığım kadarıyla değiştirebileceğiniz şeyler için mücadele edin değiştiremediklerinizi kabul edin etmezseniz hayat size sike sike kabul ettirir yada ilerde benlik algınızı kaybedip klinik vaka sahibi olursunuz kendinize iyi bakın optum.
Sanırım gerçekler acı geldi

aynen bana 10 üzerinden verdiğin 4.5 çok acı geldi yıkıldım şuan snsmclmfldlgm. Burda takılmaya devam edersen ergenlikten sonra gerçekler götünde patlicak :)
Sanırım gerçekler acı geldi

aynen bana 10 üzerinden verdiğin 4.5 çok acı geldi yıkıldım şuan snsmclmfldlgm. Burda takılmaya devam edersen ergenlikten sonra gerçekler götünde patlicak :)
Daha yaşımı bilmeden yargılıyorsun :D Ben sana düşük verdiler diye gerçekler acı geldi demedim ki güzellik algısı falan yazmışsın burayı bilmeyen her insan da zaten insanları buradaki güzellik algısına göre yargılıyor ve çirkinse içten içe nefret ediyor ondan.

• +1
Reactions: Detective, looksmaxxerrr and Angutoid
Daha yaşımı bilmeden yargılıyorsun :D Ben sana düşük verdiler diye gerçekler acı geldi demedim ki güzellik algısı falan yazmışsın burayı bilmeyen her insan da zaten insanları buradaki güzellik algısına göre yargılıyor ve çirkinse içten içe nefret ediyor ondan.
Sen demek istediğimi anlamamışsın kanka. Burası bildiğin komün olmuş kendi kriterleri var, ideolojileri , hayatı algılayış biçimi , insanları değerlendirme sistemleri vs vs... Burası sana istesende istemesende bir persona yaratacak ve bunu kıramadığın sürece o personayla yaşarsın . Sol taşşağım üzerinde iddaya girerim o personanda benliğini baskılar hele daha 18 20 li yaşlarda. ..Neyse ben senin için en iyisini diliyorum 🥳

• Hmm...
Reactions: dogida
Sen demek istediğimi anlamamışsın kanka. Burası bildiğin komün olmuş kendi kriterleri var, ideolojileri , hayatı algılayış biçimi , insanları değerlendirme sistemleri vs vs... Burası sana istesende istemesende bir persona yaratacak ve bunu kıramadığın sürece o personayla yaşarsın . Sol taşşağım üzerinde iddaya girerim o personanda benliğini baskılar hele daha 18 20 li yaşlarda. ..Neyse ben senin için en iyisini diliyorum 🥳
En zeki bluepiller amk

• JFL
Reactions: Detective
En zeki bluepiller amk
1712157340432

biraz değişik bir arkadas xD "knk 180 altı olsam delirirdim ammaa siz yine de bu siteyi terk edin burası sana çok kötü persona yaratıyor"

La zaten ben sana pm de demişim siktir git siteden boyun uzun bu tiple iş yaparsın diye ben niye gideyim siteden boyum kısa amk

• +1
Reactions: Deleted member 65274
İstedigi ratingi alamayan normie rage'i

• +1
Reactions: szolliontaraelis
View attachment 2835898
biraz değişik bir arkadas xD "knk 180 altı olsam delirirdim ammaa siz yine de bu siteyi terk edin burası sana çok kötü persona yaratıyor"

La zaten ben sana pm de demişim siktir git siteden boyun uzun bu tiple iş yaparsın diye ben niye gideyim siteden boyum kısa amk
Ozele bakarmisin kanka

Bilegi sikimden ince, alni ekvator cizgisi kadar genis olunca erkekler

• JFL
Reactions: Angutoid
View attachment 2835898

Yakalandık sndlcmfdlfşdşcldşşfldd. Seviyorum sizi beyler

Aga bana da atsana çok merak ettim, şu yüklediğin resim gözükmüyor